Zmień kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmiejsz czcionkę

Aktualności

Black Friday

2017-11-23

www.home-net.pl

2017-07-07

Telefonia komórkowa GSM

2017-05-03

Nowa usługa w sieci HomeNet  

TELEFONIA KOMÓRKOWA GSM !!!

Firma HomeNet jako pierwszy operator z województwa podlaskiego, wraz z swoim partnerem technologicznym, uzyskał status operatora komórkowego MVNO działającego na zasobach sieci Plus (Polkomtel sp. z o.o.).

Dajemy Ci ofertę NO LIMIT, z dużą ilością Internetu, w jakości takiej samej jak duzi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej.

Nie czekaj - przenieś swój numer już dziś !

Połączenia i SMS no limit - juz za 19,90zł brutto/mc.

Pakiet Eleven Sports

2017-03-18

 

eleven.png

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20.03.2017r dostępny jest nowy pakiet Eleven z dwoma kanałami sportowymi - Eleven HD i ElevenSports HD. 

 

 Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL czy angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup. Stacja pokazuje także magazyny największych klubów piłkarskich.

 

 Kanał sportowy Eleven Sports ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, Formula 1®, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Liga Basket Serie A oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven.

 

ZADZWOŃ i ZAMÓW OPCJĘ ELEVEN

OGLĄDAJ PREMIUM SPORT W TELEWIZJI HOMENET 2 KANAŁY ELEVEN W PROMOCJI

14,90 ZŁ/MIES