Zmień kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmiejsz czcionkę

Telefonia komórkowa

Dajemy Ci ofertę NO LIMIT na telefon komórkowy, z dużą ilością Internetu, w jakości takiej samej jak najwięksi operatorzy, ale w cenie znacząco niższej. Działamy z wykorzystaniem sieci Polkomtel sp. z o.o. (PLUS), czyli posiadamy największy zasięg w Polsce, pokrycie na całym świecie, najwiekszą stabilność oraz szybkość Internetu LTE Plus Advanced.

Dużo podróżujesz, oczekujesz najwyższej jakości obsługi? to zapewniamy w standardzie ;) wyjeżdzasz za granicę? to świetnie - skorzystaj z bezpłatnego roamingu w UE!

 

Wybierz swój pakiet w ofercie promocyjnej:

pion2.jpg

Ponadto oferujemy Ci:

- bezpłatne przeniesienie numeru telefonu,
- jeszcze niższe opłaty abonamentowe w przypadku łączenia naszych usług,
- możliwość nieograniczonego dobierania nowych numerów, 
- i wiele więcej ...

Wyślij maila na oferta@home-net.pl z zapytaniem o ofertę indywidualną lub zadzwoń - tel.: 855 000 000 - chętnie odpowiemy na Twoje pytania. 

Rozmowy, SMS i MMs
No Limit
Rozmawiaj ile chcesz, z kim chcesz i gdzie chcesz - całą dobę bez limitów!
Zachowaj numer
telefonu
Zachowaj dotychczasowy numer telefonu bezżadnych opłat i korzystaj z niższego abonamentu zapołączenia. Wszystkie formalności związane ze zmianą operatora załatwimy za Ciebie.
Umowa
na ile chcesz!
Umowa na ile chcesz? Teraz to możliwe! Elastyczna oferta dostosowana do Twoich potrzeb, dobry wybór w rozsądnej cenie - Pomogą Ci w tym nasi konsultanci!
Zablokuj niechciane
połączenia
Ustaw blokadę połączeń na numery o podwyższonej opłacie (np. 0 700) i korzystaj z telefonu bez obaw. Możesz także zablokować wybrane numery dzwoniące do Ciebie.
Zastrzeżenie
numeru
Nie każdy musi znać Twój numer telefonu. Wystarczy, że ustawisz zastrzeżenie identyfikacji numeru, a Twoje połączenia będą wyświetlane jako anonimowe.