Zmień kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmiejsz czcionkę

Internet w technologii światłowodowej

Świetlny Internet

Internet w sieci HomeNet to usługa telekomunikacyjna w technologii światłowodowej dostępna dla mieszkańców, instytucji oraz firm z wojewówdztwa podlaskiego. Usługa w najwyższym pakiecie charakteryzuje się niemal nieograniczonym dostępem do światowych zasobów sieci Internet przy wykorzystaniu najnowszego standardu sieci XGS PON 10 Gb/s (10 000 Mbit/s).

Cennik

Aktualne cenniki i promocje dostępne są w dziale Dokumenty (kliknij aby przejść do strony).

Zadzwoń pod numer: 855 000 000 ( pn-pt w godzinach 730-1700 ) - pomożemy wybrać Ci najlepszy pakiet.

Cennik dla zabudowy wielorodzinnej w blokach:

10 Mb/s 2900
50 Mb/s 3900
100 Mb/s 4500
350 Mb/s 5500

2900 zł *promo

750 Mb/s 5900
1 Gb/s 6900
2 Gb/s 11500
10 Gb/s 14500

 

Dlaczego Świetlny Internet

Pobieraj tyle danych, ile chcesz Ściągaj nawet największe pliki ze stałą prędkością – bez ryzyka, że limit transferu ulegnie wyczerpaniu. Pobieraj ile potrzebujesz, o dowolnej porze dnia i nocy. Połącz się z prędkością światła Teraz możesz oglądać w Internecie filmy jakości HD nawet na kilku urządzeniach jednocześnie i nic się nie zacina. A jeśli chcesz pobrać film albo grę – zrobisz to w mgnieniu oka.
Super wydajność z zewnętrznym IP Wykorzystaj wszystkie możliwości Internetu z zewnętrznym, publicznym adresem IP. Dzięki temu rozwiązaniu stajesz się pełnoprawnym użytkownikiem sieci i nic Cię nie ogranicza. Internet bez ryzyka Dla Twojego bezpieczeństwa zainstalujemy zaporę sieciową i system antywirusowy, które będą chronić Twój komputer przed szkodliwym oprogramowaniem. Bezpieczeństwo to priorytet.
Korzystaj na wielu urządzeniach jednocześnie Wybierz router i łącz się z siecią bezprzewodowo. Oferujemy nowoczesne routery, które wszystkim domownikom zapewniają komfort bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Wymagane dokumenty

Do podpisania umowy wymagane będą następujące dokumenty:

Klienci Indywidualni:
(1) Dokument ze zdjęciem
(2) Pisemne pozwolenie właściciela lokalu na wykonanie okablowania pod Internet – (w przypadku wynajmowanych lokali)
(3) Potwierdzenie własności mieszkania - Akt notarialny (w przypadku mieszkań własnościowych)