Zmień kontrast
Zwiększ czcionkę
Zmiejsz czcionkę

Aktualności

Promocja świąteczno - noworoczna

2008-12-15

HomeNet wprowadza nową promocję świąteczno - noworoczną dla swoich usług  w umowach 24 i 36-cio miesięcznych. Promocja polega na obniżeniu miesięcznych opłat za dostęp do Internetu i Telefoni stacjonarnej. Ponadto każdy nowy użytkownik sieci otrzyma w prezencie bezprzewodowy router WiFi 54Mbit/s za 1zł lub bramkę VoIP Linksys SPA2102.

czytaj więcej

XVII Finał WOŚP

2008-12-12

11 stycznia 2009 roku HomeNet wesprze fundację WOŚP dostarczając w czasie trwania XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Internet na placu miejskim przy Ratuszu na potrzeby organizatorów imprezy. Internet wykorzystany zostanie do transmisji w trybie rzeczywistym realcji i sprawozdań do sieci oraz radia i TV.

wosp.jpg

http://wosp.org.pl/17final/

Pierwsza odsłona

2008-12-10

HomeNet uruchamia niezależną stronę WWW HomeNet Białystk, na której skupia wszystkie ofertowane przez siebie usługi skierowane do mieszkańców miasta Białegostoku i okolic. Mamy nadzieję, iż nowo wybudowana strona pomoże naszym klientom jak i nowo zainteresowanym osobom uzyskać szybki dostęp do informacji. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi lub spostrzeżenia wówczas prosimy o kontakt, chcemy aby niniejsza strona jak najlepiej spełniała Państwa oczekiwania.